برای ارسال نظر خود ابتدا حساب کاربری خود وارد شده یا از صفحه عضویت عضو شوید.

لیستی از متن هایی که دوستان وینشی برای ما ارسال کرده اند

شما با رای دادن به این متون ما را در پیدا کردن متون برتر یاری کنید
از ۱ تا ۱۰ صفحه بعد

تهیه این کتاب

کتاب های دیگر نویسنده

تنها زیر باران

نام ارسال کننده: هاجر خدایی

نام کتابی که معرفی شده: تنها زیر باران

گلوله، سقف ماشین را می شکافد و از آن طرف بیرون می زند. ترکش های آر.پی.جی، چانه و گلوی مجید را می برد. مجید در دم شهید می شود. مهدی فوری از ماشین بیرون می آید و در جهت خلاف راهی که آمده بودند، می دود تا جان پناهی پیدا کند. هنوز خیلی از ماشین دور نشده بودند که او را به رگبار می بندند. من بارها در روضه ها شنیده بودم که حضرت ابوالفضل علیه السلام، چون دست نداشته اند، همین که عمود به فرق مبارکشان می زنند، از بالای اسب با صورت روی خاک می افتند؛ وقتی جنازه ی مهدی را دیدم، صورتش کبودی های ریز داشت. گفتند اثر سنگ ریزه های جاده است. با صورت روی زمین افتاده بود.

۱ ۰

9786007212066

تهیه این کتاب

کتاب های دیگر نویسنده

بیشعوری

نام ارسال کننده: علی حق شناس

نام کتابی که معرفی شده: بیشعوری

یک دلیل ساده برای گرایش آدم ها به \"بیشعوری\" این استکه با بیشعوری زودتر میتوان به هدف و منظور رسید ...!جالبه حتما بخونید....

۱ ۰

Book tipe

نام ارسال کننده: سام حاجیانی

نام کتابی که معرفی شده: شب ممكن

تو را نمی‌دانم، اما حرف زدن، به‌خصوص نوشتن درباره‌ی اتفاقات جدید کار بسیار مشکلی است. هر رمان‌نویسی همیشه خودش را می‌نویسد، اما باید از واقعه آن‌قدر گذشته باشد که بشود آن را لای دروغ‌ها پیچید تا خودت یا بهتر بگویم احساسات و تجربه‌ی شخصی‌ات لو نرود.

۱ ۰

9786008740087

تهیه این کتاب

کتاب های دیگر نویسنده

شهر خرس

نام ارسال کننده: لیلا بهاری

نام کتابی که معرفی شده: شهر خرس

...پدرو مادر بودن باعث می شوداحساس کنی پتویی هستی که همیشه کوچک تر از آنی ست که باید باشد؛ مهم نیست چقدر سعی کنی همه را بپوشانی، همیشه کسی هست که سردش است.

۳ ۰

Book tipe

نام ارسال کننده: علی ارومیه ای

نام کتابی که معرفی شده: موش

روز به‌ روز زودرنج‌تر و خام‌تر می‌شیم. زندگی ما رو نمی‌پزه، پر نمی‌کنه.تجربه همیشه می‌لنگه. وگرنه به من چه که خودمو بندازم وسط و بین مغزهای شما و پس‌افت یه مغز دیگه دلالی کنم؟خوب یا بد، زشت یا زیبا، هر کسی به‌قدر شعورش سهم می‌بره (مکث. با کمی خشم و تندی) باید پا به‌‌پای من اومده باشی، چیزایی رو که من دیده‌م و چشیده‌م دیده و چشیده باشی، تا اونوقت بتونی این دروغا رو باور کنی. وگرنه ته دلت بخند! هرهرهرهر! (مکث) پیشنهادی به‌نظرم رسید.به هر حال شما باید بپرین. اما نه بال لازمه نه پا. این‌کار، این پرش با چشم و ذهن باید صورت بگیره.چشماتونو خوب باز کنید، و بلکه بدرونید، اینطور! (چشم‌هایش را می‌دراند.) و بعد… هه‌هه‌هه، باید باور کنین که دارین خواب می‌بینین.با این حیله خیلی ساده و آسون شروع می‌کنید به پریدن، و بی‌این‌که تا مدتی فرصت فرود داشته باشین، زیر پاتون، تو چشم‌اندازتون، با یه دنیای دیگه سر و کار پیدا می‌کنین

۲ ۰

Book tipe

نام ارسال کننده: Hamid Rezaee

نام کتابی که معرفی شده: نیمه تاریک ماه

بخشیده ام... شما هم اگر بخواهید می توانید ببخشید...آدم زمین نیست که بتواند بار همه این تلخی ها را به دوش بکشد...

۲ ۰

Book tipe

نام ارسال کننده: علی حق شناس

نام کتابی که معرفی شده: چشم هایش

نمی توانی هنرمند بشوی. کسی که در عمرش گرسنگی نکشیده،کسی که از سرما نلرزیده،کسی که شب تا سحر بی خواب نمانده،چگونه ممکن است از سیری،از گرما، از پرتو آفتاب لذت ببرد.

۳ ۲

کور min 299x400 1

تهیه این کتاب

کتاب های دیگر نویسنده

بوف کور

نام ارسال کننده: علی حق شناس

نام کتابی که معرفی شده: بوف کور

از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم حس میکردم.تنها چیزی که از من دلجویی میکرد امید نیستی پس از مرگ بود!فکر زندگی دوباره مرا میترسانید و خسته میکرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی میکردم، انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من میخورد؟

۳ ۰

61455

تهیه این کتاب

کتاب های دیگر نویسنده

ماه پنهان است

نام ارسال کننده: علی نادری

نام کتابی که معرفی شده: ماه پنهان است

او آنقدر ساده بود که فقط آدمی عمیق میتوانست او را عمیق بشمارد.

۱ ۰

9786002295002

تهیه این کتاب

کتاب های دیگر نویسنده

جز از کل

نام ارسال کننده: سعیده عالشی

نام کتابی که معرفی شده: جز از کل

ساده است زندگی مطابق نظر دنیا، ساده است در انزوا زندگی کردن مطابق میل شخصی، ولی مرد بزرگ، کسی است که در میانه ی جمع قادر است از استقلال و تنهایی اش لذت ببرد.

۱۵ ۳


از ۱ تا ۱۰ صفحه بعد