سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

Mixtape: Eastern Nights #2

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

Mixtape: Eastern Nights #2

در دومین قسمت میکس-تیپ‌ شب‌های شرقی با بیضا یازگان، دختر جوان ترکیه‌ای شروع می‌کنیم. پیانیستی که صدای خوبی هم دارد، مثل آینده‌ای که انتظارش را می‌کشد.

Mixtape: Eastern Nights #2

Mixtape: Eastern Nights #2

 

 

در دومین قسمت میکس-تیپ‌ شب‌های شرقی با بیضا یازگان، دختر جوان ترکیه‌ای شروع می‌کنیم. پیانیستی که صدای خوبی هم دارد، مثل آینده‌ای که انتظارش را می‌کشد. سپس در تونس با انوربراهم و رفقایش دم می‌گیریم. غاده شبیر برایمان از ماه آسمان لبنان می‌خواند در شب‌هایی که عود شهر را بغل خودش می‌خواباند.

به ارمنستان می‌رویم تا دودوک لوون میناسیان روحمان را پرواز ‌دهد و یک قطعه‌ی فولکلور ارمنی را هم مهمان کیم کشکاشیان و تگران منصوریان می‌شویم. شربیل روحنا با یک قطعه‌ی شیرین شرقی-غربی حالمان را خوب می‌کند. به سوی تو را همراه با آیدا شاهقاسمی زمزمه می‌کنیم و نامی نامی، این لالایی زیبای عربی را با صدای یولا خلیفه گوش می کنیم و دوباره به عود سحرآمیز باز می‌گردیم:

این بار با فرح افزای احمدالخطیب، عودنواز کاردرست فلسطینی. آخرین قطعه را هم با صدای سارا قدیموا، این چهره‌ی سرشناس موسیقی اذربایجان خواهیم شنید. شب‌های شرقی، قسمت دوم، تقدیم به شما:

~ Tracklist: 1- Beyza Yazgan – Uzun Lafın Kısası (Oceanvs Orientalis Edit) 2- Anouar Brahem – Sur le Fleuve 3- Ghada Shbeir – Badro Ellail 4- Levon Minassian – Dele yaman (Love Song) 5- Kim Kashkashian & Tigran Mansurian – Hoy Nazan 6- Charbel Rouhana – Sweet Child 7- Aida Shahghasemi & Amir Kiani – Towards You 8- Yolla Khalife – Sleep my Little one 9- Ahmad al-khatib – Farahafza 10- Sara Qedimova – Picildashin lepeler 56min ~ *عکس کاری است از شیرین نشاط.

حامی ما باشید

این مقاله را ۲ نفر پسندیده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *