سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

Mixtape: Eastern Nights #1

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

Mixtape: Eastern Nights #1

گروه فرانسوی برتش ترانه ای معروف از ارمنستان را به سبک خودشان اجرا خواهند کرد و در نهایت مهسا و مرجان وحدت لالایی واپسین را برایمان می خوانند، روی فیلد-رکوردینگی از پوریا حاتمی.

Mixtape: Eastern Nights #1

Mixtape: Eastern Nights #1

 

 

در اولین میکس تیپ پاراساندر حال و هوای شب های شرق را نفس خواهیم کشید. در این پلی لیست، لینا شمیمیان صدای آسمانی اش را پرواز خواهد داد و از ارمنستان و سوریه به همراه بازل رجوب برایمان می خواند.

باریش مانچو، از راه های دور و دراز و کوهستان های آناتولی ما را صدا خواهد کرد. گروه حجاز، از بلژیک قصه ای شرقی برایمان خواهند خواند، با ته لهجه ای از موسیقی جز. مارک الیاهو ناله های کمانچه اش را در سفری کوتاه به گوشمان خواهد رساند. نسرین جابر با حنجره ی لطیف و جوانش روحی در جانمان خواهد دمید. گروه فرانسوی برتش ترانه ای معروف از ارمنستان را به سبک خودشان اجرا خواهند کرد و در نهایت مهسا و مرجان وحدت لالایی واپسین را برایمان می خوانند، روی فیلد-رکوردینگی از پوریا حاتمی.

 

Tracklist: 1- Lena Chamamyan & Basel Rajoub – Hovarik 2- Mark Eliyahu – Journey 3- Baris Manco – Uzun Ince Bir Yoldayim 4- Hijaz – Evasion 5- Bratsch – Sari Siroun yar 6- nessrine jabeur – Bellathi Askara 7- Baris Manco – Baykoca Destani- Gulme, Ha Gulme 8- Lena Chamamyan & Basel Rajoub – Hamam 9- Marjan Vahdat Mahsa Vahdat / Porya Hatami – Lalalala Gole Laleh (Mash-up by Omid Soltani)

حامی ما باشید

این مقاله را ۳ نفر پسندیده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *