سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

میهمان دراکولا

نویسنده: برام استوکر

مترجم: محمدرضا ملکی

ناشر: پیدایش

سال چاپ: ۱۳۹۷

تعداد صفحات: ۲۳۶

شابک: ۹۷۸۶۰۰۲۹۶۴۵۵۸


تاکنون 1 نفر به این کتاب امتیاز داده‌اند

تاکنون 1 نفر به این کتاب امتیاز داده‌اند

تهیه این کتاب

میهمان دراکولا

کتاب میهمان دراکولا نوشتهٔ برام استوکر و ترجمهٔ محمدرضا ملکی است. نشر پیدایش این کتاب را روانهٔ بازار کرده است. این اثر مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه این نویسندهٔ ایرلندی است که پس از درگذشت او جمع‌آوری و به‌صورت یک کتاب منتشر شده است.

درباره کتاب میهمان دراکولا

کتاب میهمان دراکولا که در ۸ بخش نوشته شده، در واقع مجموعه داستانی است که بیشتر آن‌ها در ژانر وحشت طبقه‌بندی می‌شوند و هیجان، کنجکاوی و توصیفات دقیقی را در خود دارند.

در این کتاب همراه می‌شویم با یک شوالیه به اسم «لرد دراکول» که در زمان‌های قدیم زنی بسیار زیبا داشته و با او زندگی می‌کرده است. سرانجام لرد دراکول به جنگ رفت و چند وقت پس از اینکه از زمان شروع جنگ گذشت، خبری مبنی بر کشته‌شدن لرد دراکول به همسر او داده شد؛ خبری که موجب خودکشی همسر او شد. وقتی لرد دراکول به شهرش برمی‌گردد و از ماجرا باخبر می‌شود به خاطر این که سردار جنگ بوده و احترامی داشته، نزد کشیش رفته و از کشیش درخواست مراسم دفن همسرش را دارد، اما کشیش و مردم به حرف او گوش نکرده و لرد دراکول شمشیر خود را که توسط آن هزاران روح را گرفته به کلیسا برده و آن را در مجسمهٔ مسیح فرو می‌برد. ناگهان خون از مجسمه جاری شده و لرد دراکول از آن خون می‌نوشد. حالا سرنوشت لرد دراکول تغییر کرده است. در این اثر با زندگی او همراه می‌شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *