سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

چرا خبرنامه؟

چرا خبرنامه؟

 

آیا از خبرنامه وینش خبر دارید؟

آیا از خبرنامه وینش خبر دارید؟

 

 

بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم چه خوب می‌شد اگر زمان‌هایی که بخاطر مشغله زندگی نمی‌توانم مطالب وینش را مطالعه کنم، یک نفر می‌زد به شانه‌ام و می‌گفت آیا این مطلب را در وینش دیده‌ای؟ و من با یک کلیک ساده می‌توانستم در میان شلوغی دنیای اطلاعات با کمک آن دوست گرامی، همراه مطالب وینش شوم؛ شاید حتی در کافه‌ای و همان‌طور که قهوه خود را می‌نوشم، کنار دستم روی میز کاغذی قرار داشت که از آن به دنیای کتاب و کتابخوانی وارد می‌شدم.

اکنون وینش برای برآورده کردن رویای من، دست به تولید یک بخش جذاب به نام «خبرنامه وینش» زده که به صورت ماهانه مطالب و مقالاتی را که در وینش کار شده با انتخاب هیئت تحریریه وینش به شکل یک صفحه الکترونیکی برای کسانی که تقاضای این خبرنامه را دارند از طریق پست الکترونیکی (Email) می‌فرستد. غیر از تولید این بخش، وینش قدمی فراتر از این جریان برداشته و برای محقق کردن رویای مخاطبان خود با کافه‌ها وارد همکاری شده است تا وقتی شما به کافه‌ای مراجعه می‌کنید برای داشتن لحظاتی لذتبخش و با آرامش، با دیدن کاغذی با عنوان خبرنامه وینش می‌توانید از گزیده‌های مطالب وینش استفاده کرده و برای اطلاعات و مقالات بیشتر به وسیله تلفن همراه خود با اسکن بارکد (QR Code) که داخل خبرنامه درج شده است وارد سایت وینش شوید.

چرا ادبیات، چرا وینش

اگر شما هم دوست دارید که خبرنامه وینش را به صورت الکترونیکی داشته باشید، فقط کافی است در سایت وینش ثبت‌نام کرده و نشانی پست الکترونیکی خود را در بخش مربوطه وارد کنید و یا در بخش خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را ثبت کنید.

  این مقاله را ۹ نفر پسندیده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *