{شرایط همکاری}

هدف ما در وینش توسعه کسب و کارهای حول محور مطالعه است. قصد داریم تا به همه فعالان حوزه کتابخوانی، نشر، پخش، تولید و فروش در راستای بزرگ‌تر شدن این بازار و ایجاد غنا و ارزش بیشتر در آن کمک کنیم. از این رو خدمات خود را به مخاطبان و دست‌اندرکاران بازار مطالعه کشور معرفی و ارائه می کنیم.

BookES S G VineshTahie Services 991206 02 min

خدمات بهبود کسب و کار

 

هر کسب و کاری برای موفقیت نیاز به استراتژی دارد. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را تحلیل کنید و ارتقا دهید، می‌توانید از خدمات بهبود کسب و کار ما که مبتنی بر استاندارد BABok است، استفاده کنید.

BookES S G VineshTahie Customer 991216 02 min

خدمات مخاطب‌سنجی

 

با توجه به عملکردها و فیدبک‌هایی که در فضای تعاملی وینش صورت می‌پذیرد، امکان دستیابی به اطلاعات مخاطب‌سنجی و فضاسنجی برای وینش مهیاست که می‌توانیم آن را به شکل خدمات دراختیار شما قرار دهیم.

Cooperation min

خدمات همکاری مشترک

 

این خدمات فضای همکاری فی مابین هویت‌های حقیقی یا حقوقی را تسهیل می‌کند تا همکاری‌ها و همیاری‌های تازه‌ای در فضای مطالعه و بازار‌های آن بتوانند شکل گیرند.

پویه گام حامی پروژه‌های فرهنگی، دارای توانایی ارائه ابزارها، سایت‌ها، پلتفرم‌ها و خدمات به مشتریان فرهنگی است. جهت دریافت راهنمایی بیشتر در خصوص خدمات فوق می‌توانید با شماره ۸۸۴۶۷۰۵۳  تماس بگیرید یا از طریق ایمیل serviceemail min درخواست و شماره تماس خود را بفرستید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.