{شرایط همکاری}

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

هدف ما در وینش توسعه کسب و کارهای حول محور مطالعه است. قصد داریم تا به همه فعالان حوزه کتابخوانی، نشر، پخش، تولید و فروش در راستای بزرگ‌تر شدن این بازار و ایجاد غنا و ارزش بیشتر در آن کمک کنیم. از این رو خدمات خود را به مخاطبان و دست‌اندرکاران بازار مطالعه کشور معرفی و ارائه می کنیم.

خدمات بهبود کسب و کار

 

هر کسب و کاری برای موفقیت نیاز به استراتژی دارد. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را تحلیل کنید و ارتقا دهید، می‌توانید از خدمات بهبود کسب و کار ما که مبتنی بر استاندارد BABok است، استفاده کنید.

خدمات مخاطب‌سنجی

 

با توجه به عملکردها و فیدبک‌هایی که در فضای تعاملی وینش صورت می‌پذیرد، امکان دستیابی به اطلاعات مخاطب‌سنجی و فضاسنجی برای وینش مهیاست که می‌توانیم آن را به شکل خدمات دراختیار شما قرار دهیم.

خدمات همکاری مشترک

 

این خدمات فضای همکاری فی مابین هویت‌های حقیقی یا حقوقی را تسهیل می‌کند تا همکاری‌ها و همیاری‌های تازه‌ای در فضای مطالعه و بازار‌های آن بتوانند شکل گیرند.

پویه گام حامی پروژه‌های فرهنگی، دارای توانایی ارائه ابزارها، سایت‌ها، پلتفرم‌ها و خدمات به مشتریان فرهنگی است. جهت دریافت راهنمایی بیشتر در خصوص خدمات فوق می‌توانید با شماره ۸۸۴۶۷۰۵۳  تماس بگیرید یا از طریق ایمیل درخواست و شماره تماس خود را بفرستید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.