سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

کتاب‌ها

کتاب‌ها

 

کتاب‌ها برای چه کسی نوشته می‌شوند؟

 

 

کتاب‌ها برای چه کسی نوشته می‌شوند؟

 

 

آیا یادتان هست چه کتاب‌هایی بیشترین تاثیر را روی زندگیتان گذاشتند؟

کتاب‌های علمی، آموزشی، رمان‌ها با ژانرهای مختلف، تاریخی، روانشناسی، انگیزشی، تبلیغاتی و بازاریابی و… هرکدام مخاطبان خود را دارند و برای داشتن  بازخورد مطلوب و رفع نیاز مخاطب، احتیاج به استفاده از مقاله‌های علمی، داستانی و موضوعات دیگر پیدا می‌کنند. به همین سبب نویسندگان زیادی مشغول به نگارش می‌شوند تا با خلق اثری نفیس و باارزش برای جامعه مفید واقع شوند.

موضوعات مختلف کتاب‌ها و سلیقه متنوع کتاب‌خوان‌ها، موجب شده که پویشی بین خوانندگان کتاب، نویسندگان و انتشارات ایجاد شود تا جامعه آگاهی بیشتری از دنیای پیرامون خود و علوم روز داشته باشد.

باتوجه به ایجاد این پویش برای بالا بردن سطح آگاهی جامعه، سالانه بیش از هزاران کتاب در جهان با موضوعات و ژانرهای مختلف درحال انتشار است تا بتواند نیازهای مخاطبان را برطرف سازد. حال با این حجم انتشار، کتاب‌ها چقدر برای جامعه و انسان‌ها مثمرثمر بوده‌اند؟ و آیا مسیری که برای آگاه‌سازی جامعه انتخاب شده درست است؟

لطفا نظرتان را برای ما بنویسید.

 

 

 

  این مقاله را ۱۰ نفر پسندیده اند

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

یک دیدگاه در “کتاب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *