وینش

آخرین کتابی که خوانده اید و از آن لذت برده اید چه بوده؟

book1

آخرین کتابی که خوانده اید و از آن لذت برده اید چه بوده؟

آخرین کتابی که خوانده اید و از آن لذت برده اید و یا برروی شما تاثیر گذاشته است چه بوده ؟ شاید نقد بعدی کتاب مورد نظر شما بود

وینش

وینش

وینش

وینش

آخرین کتابی که خوانده اید و از آن لذت برده اید و یا برروی شما تاثیر گذاشته است چه بوده ؟ شاید نقد بعدی کتاب مورد نظر شما بود

آخرین کتابی که خوانده اید و از آن لذت برده اید چه بوده؟

 آخرین کتاب

در بخش نظرات به ما بگویید:

آخرین کتابی که خوانده‌اید و از آن لذت برده‌اید و یا بر روی شما تاثیر گذاشته است چه بوده؟ شاید نقد بعدی وینش، نقد و معرفی کتاب مورد نظر شما بود.

شما می‌توانید در صفحه نخست و بخش‌های مختلف، نقدهای تیم ما در مورد کتاب‌های مختلف را مطالعه کنید.

  ۲۵ ۲۷

35 دیدگاه در نوشته “آخرین کتابی که خوانده اید و از آن لذت برده اید چه بوده؟

  • سعیده گفت:

   آخرین کتابی که خوندم, سرگذشت یک غریق گارسیا مارکز بود ولی آخرین کتابی که ازش لذت بردم جستارهایی در باب عشق آلن دوباتن بود.

 1. هوتن گفت:

  مشغول خواندن انسان خردمند هستم و بسیار عالیست. پیش از این، کافکا در کرانه را خواندم که آن هم بسیار تأثیر گذار بود.

 2. آلوارت گفت:

  آخرین کتابی که خواندم ” بازگشت” نوشته گلی ترقی بود. به نظر من هرچند بخشا سردرگمی های یک زن در مهاجرت و تردیدهایش برای بازگشت را نسبتا خوب توصیف می کرد ولی برخوردهای این زن نسبت به همسر و دلیل ماندنش در ایران پس از بازگشت و مواردی دیگر بسیار غیرواقعبینانه و ضعیف بود و درکل کتابی متوسط بود و چندان خوشم نیامد.

 3. آلوارت گفت:

  اما آخرین کتابی که خواندم و لذت بردم ” از سرد و گرم روزگار” احمد زیدآبادی بود که نقدی از آن در سایت دارید.

 4. Homayoun Rashidipour
  Homayoun Rashidipour گفت:

  ۱- بجای “روش کلی” وینش حرکت در راستای ارتقای کتابخوانی و تقویت صنعت نشر است،… بهتر است بگوییم : “هدف کلی” وینش ……….
  ۲- “اما” و “اگر” را از دنباله هدفتان بردارید …..منظورم این جمله است ” اما این به آن معنا نیست که در مقالات وینش به کاستی‌های محتوایی و شکلی کتاب‌ها انتقاد نشود.” ….ضمن آنکه دارید در همان آغاز راه به ذکر کمی و کاستی ارزش منفی میدهد
  ۳- “وینش” یک لغت با ریشه هندی به معنی “خدایی” یا ” پسر خداست ” …. که میتواند علیرغم تفاوت خاستگاه و ریشه آن به نوعی اشاره به عیسی مسیح (ع) هم باشد آیا انتخاب این اسم به همین منظور است یا تصادفی است ؟
  ۴- آیا نقد بررسی تمام انواعی کتب در این سایت انجام خواهد شد یا منطقه جغرافیایی خاص ، زمینه خاص و گروه سنی خاص … من گرایش به سمت سرگرمی کودکان را دیدم

 5. سارا كريميان گفت:

  با سلام
  آخرین کتابی که خوندم ” اضطراب منزلت ” نوشته آلن دوباتن بوده که به نظرم فوق العاده ست

 6. انی گفت:

  فلسفه جنون
  باورم نمی شد که مقوله جنون این همه در طول تاریخ دیر مورد توجه قرار گرفته!!!!!

 7. زوک گفت:

  تحلیل داده های انباشته
  اینکه داده های بورس چگونه در دراز مدت میان مدت و کوتاه مدت رفتار می کنند

 8. پاربی آبنوسی گفت:

  آخرین کتابی که خواندم جستارهایی در باب عشق بود که بسیار خوب و آموزنده بود. در حال حاضر کتاب در باب حکمت زندگی آرتور شوپنهاور را می‌خوانم که این کتاب هم بسیار زیباست.

 9. زهرا دماوندی درویش
  زهرا دماوندی درویش گفت:

  کتاب یازده دقیقه پائولو کوئیلو
  موضوع : درباره ی یک دختر برزیلی است که برای بهتر کردن زندگی خودش و خانوادش و نجات از فقر تصمیم میگیرد مدل شود و به بهانه مدل شدن به کشوری دیگر سفر میکند و طی جریاناتی به یکی از بهترین روسپیان انجا تبدیل میشود و در اخرین ماه های بازگشت به کشورش عاشق فردی نقاش میشود و…

 10. Fateme Jazi
  Fateme Jazi گفت:

  اولین کتاب تاثیر گذار زندگیم (کیمیاگر)پائولو بودکه تو۱۳ سالگی خوندمش.
  همچنین کتاب( شفای زندگی )لوییز هی واقعا زندگی من رو شفا داد و من خیلی دوسش دارم.
  وکتاب مفید دیگه ای که میتونم نام ببرم (معجزه شکرگزاری )هست.

 11. مرتضی گفت:

  کتاب حکایت دولت و فرزانگی نوشته مارک فیشر رو خوندم که یک کتاب عالی بود در مورد رسیدن به یک زندگی مطلوب که نیاز هر جوان امروزی هست رو خوندم که منو رو کاملا اشنا کرد با مفاهیم زندگی و نحوه درست فکر کردن و جالب اینجاست که یک داستان بسیار زیبایی بود که هم ذهن و دیدگاه منو به زندگی بزرگ کرد و تازه دارم معنی زندگی رو درک میکنم.

 12. مجتبی صفری پور
  مجتبی صفری پور گفت:

  این کتاب هدیه نوشته اسپنسر جانسون رو خوندم عجب کتاب باحالی بود هیچی زمان حال نمیشه قدر زندگی مو خیلی بهتر دارم می فهمم قدر پدر و مادرم ،دوستانم و نزدیکانم و زندگی مو خیلی عالی درک کردم واقعا عالی بود …توصیه میکنم حتما بخونید دوستان عزیز

 13. شبنم گفت:

  اخرین کتابی که خیلی خوشم اومد بر جاده های ابی سرخ از نادر ابراهیمی خیلی لذت بردم همچنین کتاب نامیرافوق العاده بود

 14. فتاح شفیع زاده
  فتاح شفیع زاده گفت:

  آخرین کتابی که خواندم کتاب هدیه بود که در مورد زندگی کردن در لحظه حال بود از این کتاب آموختم که از گذشته را رها کنم و برای آینده برنامه ریزی کنم و از تک تک لحظات زندگیم لذت ببرم.

 15. فتاح شفیع زاده
  فتاح شفیع زاده گفت:

  آخرین کتابی که خواندم کتاب شفای زندگی زندگی نوشته خانم لوئیز هی بود کتاب فوق العاده ای که در مورد اینکه خود را دوست داشته باشیم و با افکارمان سلامت زندگی کنیم هست. من خودم را دوست دارم.

 16. واحد بهرام
  واحد بهرام گفت:

  کتاب قله ها و دره ها از اسپنسر جانسون.
  کتابی فوق العاده درباره پستی ها و بلندی های زندگی و کار و نحوه برخورد با این پستی ها و بلندی ها و مدیریت کار و زندگی میباشد.

 17. پريوش پيكري
  پريوش پيكري گفت:

  اخرین کتابی که خواندم دختر گمشده اثر فرانته بود
  در این کتاب به گمشدگی یک زن که از همسرش جدا شده و دخترانش به کانادا برای پیوستن به پدرشان وسر در گمی توام با رهایی و اینکه حس سبکی وبرای اولین بار دیگر مسولیتی بعهده ندارد و تشویش خرید و پختن غذا و تمیز کردن خانه را بعد از بیست و پنچ سال زندگی ندارد تنها شده و دنبال خود گمشده اش میگردد در عین حال از داشتن حس رهایی از خودش خجالت میکشد و مدام با حس مادریش در گیر است میخواهد برای خودش کسی شود میجنگد و اخرین سطر کتاب اینگونه تمام میشود
  مامان چکار میکنی تلفن هم نمیزنی اقلا خبر میدادی مرده ای یا زنده؟
  با التهاب جواب میدهد:
  مرده ام ولی خوبم

 18. شیما گفت:

  آخرین کتابی که خواندم و بسیار ازآن لذت بردم،کتاب ازقصه تامثل اثر نسرین زبردست بود
  این کتاب هم جنبه ی تحقیقی داشت و هم جنبه ی ادبی.
  تحقیقی ازاین نظرکه تاریخچه ی گردآوری مثلها رو بررسی کرده بود و ادبی چون داستان های کوتاهی که مربوط به مثل ها بود را نوشته بود.
  خواندن این کتاب را به همه پیشنهاد می کنم.

 19. بهمن موسی زاده
  بهمن موسی زاده گفت:

  وقتی نیچه گریست از اروین د یالوم با ترجمه سپیده حبیب برایم بسیار لذت بخش و مفید بود. به افرادی که دچار بحران چهل سالگی و احساس ناامیدی یا پوچی هستند پیشنهاد می کنم حتما حتما بخوانند. مخصوصا کسانی که ملت عشق را پسندیده اند با خواندن این کتاب دیدگاهشان عوض خواهد شد.

 20. فاطیما گفت:

  آخرین کتابی که خوندم و خیلی لذت بردم رمان ایرانی “ردپای او” از انتشارات طلایه به نویسندگی بابگ بوداغی بود.یک رمان روانشناسه که برام بسیار لذت بخش و مفید بود.موضوع جالب و نویی داشت و شخصیت هایی تو رمان بود که با اینکه اطرافمون پر بود ولی تو هیچ رمان ایرانی ندیدم.یک چیزی که از این رمان خیلی خوشم اومد،این بود که نویسنده مدام فصل به فصل رو دست می زد و با اینکه اولین کار نویسنده بود قلم و فضا سازی پر قدرتی داشت و آخر رمان به شدت ترسیدم و غافلگیر شدم و چه پایان قشنگ و غیر قابل حدسی….داستان روانشناسه ای داشت که واقعا فوق العاده بود.کتابش غم عجیبی داشت و بسیار خوب و آموزنده بود.

 21. فاطی گفت:

  الان دارم کتاب هویت فوکویاما را می خوانم
  عالیه
  خیلی روان و ساده است و به چیزهایی اشاره می کنه که فهمیدن الان دنیا را تسهیل می کنه

 22. حسن بهشتی پور
  حسن بهشتی پور گفت:

  کتاب دو جلدی دختر استالین نوشته رزماری سولیوان نوسینده و پژوهشگر کانادایی با ترجمه محققانه آقای بیژن اشتری این کتاب بسیار درس آموز است و خواندن آن برای همه کسانی که تحولات سیاسی را بصورت سیاه یا سفید می بینند بسیار ضرورت دارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *