سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

نفر بعدی كه در بهشت ملاقات می كنید

نویسنده: میچ آلبوم

مترجم: الهه شمس نژاد

ناشر: مروارید

شابک: ۹۷۸۹۶۴۱۹۱۶۱۶۱


اولین نفری باشید که به این کتاب امتیاز می‌دهید

اولین نفری باشید که به این کتاب امتیاز می‌دهید

تهیه این کتاب

نفر بعدی كه در بهشت ملاقات می كنید

در دنباله خواندنی کتاب پرفروش پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید، میچ آلبوم داستان تجدید دیدار ادی آسمانی با آنی – دختر کوچکی که او بر روی زمین نجاتش داد – را روایت می‌کند و در یک رمان فراموش نشدنی از چگونگی برخورد زندگی و مرگ ما، می‌گوید.

پانزده سال پیش، در رمان محبوب میچ آلبوم، “پنج نفری که..” جهان عاشق ادی شد، کهنه سربازی که مکانیک ماشین‌های یک پارک بازی شده بود و در حال نجات جان یک دختر جوان به نام آنی درگذشت.

سفر ادی به بهشت به او آموخت که هر زندگی اهمیت دارد. در این دنباله جادویی، میچ آلبوم داستان آنی را نشان می‌دهد. حادثه‌ای که ادی را کشته بود، تأثیری ماندگار بر آنی به جا گذاشت. دست چپش را گرفت، که نیاز به جراحی داشت.

آسیب دیده، زخمی و ناتوان در یادآوری است چرا که زندگی آنی برای همیشه توسط مادرش که او را از جهانی که می‌شناخته دور می‌کند، تغییر کرده است. آنی نمی‌تواند با همسالانش ارتباط خوبی داشته باشد و مغلوب چیزی شده که نمی‌تواند به خاطر بیاوردش، آنی برای پذیرفته شدن در جامعه تلاش می‌کند.

هنگامی که، به عنوان یک زن جوان، با پائولو، عشق دوران کودکی خود ارتباط برقرار می‌کند، فکر می‌کند که بالاخره شادی را به دست آورده است.

داستان آنی از پایان شروع می‌شود، با سقوط آنی از آسمان. از آنجا که آنی جوان بود، هرگز به پایان نیاندیشید. هرگز به بهشت نیاندیشید. اما همه پایان‌ها خود نیز آغازی هستند و بهشت همیشه به ما فکر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *