سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

زن کامل

نویسنده: مارابل مورگان

مترجم: لیلا رائقی

ناشر: طلایه

تعداد صفحات: ۱۲۸

شابک: ۹۷۸۹۶۴۲۹۲۵۰۳۲


اولین نفری باشید که به این کتاب امتیاز می‌دهید

اولین نفری باشید که به این کتاب امتیاز می‌دهید

تهیه این کتاب

زن کامل

کتاب زن کامل تجربه‌های تلخ و شیرینی از زندگی یک زن جوان و بیانگر سیر تکامل کامیابی در زندگی زناشویی و آموزه‌هایی بسیار ثمربخش است.خواندن آن نه تنها بر زنان و مردان جوان پیشنهاد می‌شود بلکه برای پیران و سالخوردگان نیز مفید است. اصولا زن کانون زندگی و محور خوشبختی و سعادت است، البته زن خوب و فهمیده، زنی که دنیایی از مهر و محبت است، زنی که دنیایی از دل‌انگیزی و روشنی و سرشار از شادی برای مرد ارمغان می‌آورد.

دنیای دل‌های به هم پیوسته، دنیای گذشت و فداکاری‌ها، نه دنیای تاریک و اندوه‌ساز و پلید همچون دنیای دیوها و اهریمن‌ها. چون زن‌ها از نظر روانشناسان و روانکاوان متفاوتند و صاحب‌نظران می‌گویند زن‌ها در اوایل ازدواج آن قدر که مهربان و صمیمی‌اند پس از گذشت زمان کمی تغییر ماهیت می‌دهند و آن شور و شوق و مهرورزی مبدل به کینه‌توزی و بداخلاقی می‌شود و این امر باعث ناراحتی و دلسردی شوهر نیز می‌شود؛ چه بسا منجر به طلاق می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *