سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

مربی‌گری اقناعی

مربی‌گری اقناعی

نوع : DVD

مدرس :برایان اهرن

تعداد : ۱

زیرنویس : فارسی

مربی‌گری اقناعی مربیگری اقناعی

مربیگری یا کوچینگ در مفهوم امروزی خود از اواسط دهه ۱۹۷۰ میلادی با مجموعه کتاب‌های بازی درونی تیموتی گالوی متولد شد و یک دهه بعد استفاده از آن در حوزه کسب‌وکار گسترش پیدا کرد. مربیگری شبیه شراکتی است که به افراد در راستای دستیابی به خواسته‌های حرفه‌ای یاری می‌رساند. در یک کلام مربیگری زندگی فرد را از جایی که هست به‌جایی که دوست دارد باشد، هدایت می‌کند.

اگر بخواهید در سازمان یا شرکتی آینده‌نگر کار کنید، خیلی زود از به جای بررسی عملکرد به سمت مربی‌گری خواهید رفت. مربی‌گری اقناعی کلید موفقیت شما در رابطه مربی و شاگردی است تا بتوانید سازمان خودتان را به آینده مطلوب برسانید.

 

برایان اهرن
برایان اهرن

 

 

برایان اهرن در این فیلم آموزشی مهارت‌های اساسی مربی‌گری را یاد می‌دهد، این‌که چطور بتوانید رابطه‌ای موثر داشته باشید، سطح اعتماد را افزایش دهید و از بازخورد و سنجش پیگیری برای اعمال تغییرات مثبت استفاده کنید.

با آموزش‌های اهرن شما با مفاهیمی مثل اصل فقدان و روان‌شناسی ترغیبی آشنا می‌شوید. همین‌طور متوجه می‌شوید که کدام عنصر اعتماد باعث برقراری حس دوستی می‌شود و از همه جالب‌تر این‌که چه شباهت‌هایی بین مربی‌گری شغلی و مربی‌گری ورزشی است.

برایان اهرن مربی و متخصص استفاده از علم تأثیرگذاری در موقعیت‌های روزمره است. او تاکنون کتاب‌های زیادی مثل: در افراد نفوذ کنید، کوچک ولی بزرگ و معرفی ترغیب: یک راهنمای عملی نوشته است. اهرن کمک می‌کند تا از طریق علم ترغیب و  نحوه سوق دادن اخلاقی، افراد به سمت اقدام و عمل بروند.

فیلم آموزشی با زیرنویس فارسی و شامل این بخش‌هاست: مروری بر #کوچینگ و روانشناسی، گزارش نقطه شروع، اعتماد کلید ناشناخته‌ها، پاسخگویی تغییر رفتارها و جمع‌بندی مباحث.

اگر به دنبال دست‌یابی به موفقیت حرفه‌ای بیشتر برای خود یا شرکت‌تان هستید، فیلم آموزشی اهرن می‌تواند کمک موثری برای شما باشد. گرچه مباحث آن برای همه علاقمندان به علوم تربیتی جذاب است.

 

مربی‌گری اقناعی