سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

موسسه راهنمای اندیشه هدفمند

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

تاکنون 2 نفر به این همکار امتیاز داده‌اند
موسسه راهنمای اندیشه هدفمند

جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم، بر پایۀ پول و مناسبات مالی بنا شده است. در چنین جهانی، هر کس که سواد استفاده از پول را داشته باشد، در حقیقت، صاحب برگ برنده است؛ اما متأسفانه، آموزش دانش و مهارت‌های مرتبط با پول هیچ جایی در مراحل مختلف آموزش رسمی و عمومی بیشتر کشورها، از جمله ایران ندارد. شناخت این خلأ بود که انگیزۀ ما برای تأسیس مؤسسۀ راهنمای اندیشۀ هدفمند شد.

مأموریت این مؤسسه ارتقای سطح «سواد مالی» همۀ افراد جامعه است. ما در مؤسسۀ راهنمای اندیشۀ هدفمند برای مردم ایران در گروه‌های مختلف سنی با دغدغه‌ها، شغل‌ها و درآمدهای متفاوت محتواهایی متناسب آماده کرده‌ایم تا بتوانند شرایط و وضعیت مالی‌ خود را به بهتر از آن تبدیل کنند.

 

فعالیت ما از سال 1396 با راه‌اندازی سایت علف خرس آغاز شد. تیم محتوایی علف خرس، پس از بررسی مقاله‌های به‌روز و معتبر در حوزۀ آموزش سواد مالی، مطالب سایت را با لحاظ‌کردن ویژگی‌های اختصاصی امور مالی در ایران، تدوین کرد و این کار همچنان ادامه دارد. علف خرس با نگاهی متفاوت به ضرب‌المثل معروف «پول علف خرس است»، می‌خواهد بگوید با به‌دست‌آوردن سواد و دانش مالی، پول برایتان دیگر یک مسئلۀ بزرگ نخواهد بود، بلکه آن را به فراوانی علف خرس خواهید یافت.

در قدم بعدی، برای اینکه مطالب آموزشی را به دست طیف گسترده‌تری از مخاطبان برسانیم، مجلۀ کاغذی «راهنمای سرمایه‌گذاری» و نشریۀ الکترونیک «نقشۀ وزیری» را منتشر کردیم. نقشۀ وزیری اولین نشریۀ الکترونیک چندرسانه‌ای کشور، با موضوع آموزش دانش و سواد مالی است. این نشریه تجربه‌ای متفاوت از مطالعه را به شما خواهد داد. تازه‌ترین فعالیت ما در حوزۀ چاپ و نشر، کتاب هارمونی پولی؛ نقشۀ راهی برای اشخاص و زوج‌ها است که به همت موسسه ترجمه شده است. این کتاب کلیدی برای خودشناسی مالی و مدیریت روابط مالی افراد و زوج‌ها ست.

 

موسسه راهنمای اندیشه هدفمند

 

لینک نشریه الکترونیکی نقشه وزیری

https://alafkhers.com/emag

لینک مجله راهنمای سرمایه‌گذاری

https://alafkhers.com/magazine

لینک کتاب هارمونی پولی

https://alafkhers.com/book

اطلاعات تماس موسسه

سعادت آباد، بالاتر از میدان بهرود، خیابان عابدی، بین خیابان سی و یکم و دانش، پلاک 3

شماره تماس: 22112463

آدرس ایمیل:‌[email protected]

 

هارمونی پول

هارمونی پول

نویسنده: اولیویا ملن

مترجم:محمدباقر غروی نخجوانی

ناشر: یزدا

نوبت چاپ: ۱۴۰۱

سال چاپ: ۱

تعداد صفحات: ۲۸۸

شابک: ۹۷۸۶۰۰۱۶۵۹۴۵۴

تاکنون 1 نفر به این کتاب امتیاز داده‌اند

تهیه این کتاب