سایت معرفی و نقد کتاب وینش
سایت معرفی و نقد کتاب وینش

 

کتابانو

اشتراک گذاری این مقاله در فیسبوک اشتراک گذاری این مقاله در توئیتر اشتراک گذاری این مقاله در تلگرام اشتراک گذاری این مقاله در واتس اپ اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین اشتراک گذاری این مقاله در لینکدین

کتابانو

    کارآفرین‌ها مثل نویسندگان، قدرت تخیل و ایده‌پردازی را می‌شناسند، چون رویاها و ایده‌هایشان را به این جهان اضافه کرده‌اند.         گروه کتابخوانی، فقط به معنی با هم کتاب خواندن نیست، تجربه‌ای از مشارکت، گفتگو و بازی جدی است که لذت کشف و آفریدن را به همراه دارد. در کتابانو مروری[…]

کتابانو

 
 
کارآفرین‌ها مثل نویسندگان، قدرت تخیل و ایده‌پردازی را می‌شناسند، چون رویاها و ایده‌هایشان را به این جهان اضافه کرده‌اند.
 
 
 
 
گروه کتابخوانی، فقط به معنی با هم کتاب خواندن نیست، تجربه‌ای از مشارکت، گفتگو و بازی جدی است که لذت کشف و آفریدن را به همراه دارد. در کتابانو مروری داریم به مسیر زنان ایرانی در صدسال اخیر با کمک داستان‌های فارسی. در این سفر نقش‌ها و تغییرات زنان ایران را کشف می‌کنیم و همراه با درک قدرت داستان و قصه، به اهمیت مسیری که تا امروز رفته‌ایم پی می‌بریم.
آنگاه تلاش می‌کنیم تا خودمان داستان امروز خودمان را بنویسیم. این دوره ۶ماهه طی ۱۲جلسه به صورت آنلاین از ۱۵آبان ماه آغاز می‌شود.
 
فراموش نکنید: 
 
٭ پرداخت هزینه ۱۲جلسه به صورت یکجا، شامل ده درصد تخفیف خواهد شد.٭می‌توانید دوستانتان را هم به گروه کتابخوانی دعوت کنید و بابت آن تخفیف بگیرید. برای ثبت‌نام و گرفتن اطلاعات با آنی خاچکیان (۰۹۱۲۲۵۷۲۸۰۳) یا دفتر وینش ۸۸۴۶۷۰۵۳ تماس بگیرید.
 
 
انجمن_زنان_کارآفرین   #وینش   #کتابخوانی
 

 

کتابانو

 

حامی ما باشید

این مقاله را ۴ نفر پسندیده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *