روش‌های تهیه کتاب در وب سایت وینش

 

تهیه سریع

در این روش تهیه کتاب به صورت سفارش آنلاین از یکی‌ از فروشگاههای آنلاین همکار وینش صورت می‌‌گیرد. پس از کلیک کردن روی دگمه تهیه کتاب، نام همکارانی که این کتاب را در آن زمان موجود دارند با رنگ سبز نمایش داده می‌‌شود. پس از انتخاب یکی‌ از گزینه ها، کاربر به سایت فروشنده کتاب  هدایت می‌‌شود و درخواست خرید کتاب را ثبت می‌‌کند. در این روش کتاب حد اکثر ظرف ۴۸ ساعت تحویل خواهد شد.

 

تهیه مسئولانه

در این روش تهیه کتاب به صورت ثبت سفارش در سایت و تحویل کتاب در یکی‌ از فروشگاههای محلی  صورت می‌‌گیرد .هدف این طرح حمایت از کتاب فروشی های محلی و رونق بخشیدن به آنها است. وب سایت وینش با همکاری پخش‌های معتبر کتاب، بر اساس اطلاعات مکانی مشتری، نزدیکترین کتاب‌ فروشی به محل ثبت شده توسط کاربر را پیدا می‌‌کند و کتاب مورد نظر را در آن کتاب فروشی موجود می‌‌کند. سپس یک پیغام به کاربر ارسال می‌‌شود مبنی بر اینکه می‌‌تواند برای دریافت کتاب خود به صورت حضوری  در محل کتابفروشی و یا ارسال توسط پیک به درب منزل، با کتاب فروشی مورد نظر تماس بگیرد. فرآیند مذکور ممکن است ۱ الی ۴ روز به طول انجامد.

 

تهیه نسخه الکترونیکی‌

در این روش کاربر یک نسخه الکترونیکی‌ از کتاب را پس از تکمیل فرایند خرید دریافت می‌‌کند. پس از کلیک کردن روی دگمه تهیه کتاب، در صورت موجود بودن نسخه الکترونیکی ،  نام همکارانی که این کتاب را در آن زمان موجود دارند با رنگ سبز نمایش داده می‌‌شود. پس از انتخاب یکی‌ از گزینه ها، کاربر به سایت فروشنده نسخه الکترونیکی کتاب  هدایت می‌‌شود. پس از انجام مراحل خرید و نصب احتمالی‌ اپلیکیشن مربوطه، کاربر قادر به مطالعه کتاب خواهد بود.